25 Ağustos 2010 Çarşamba

Anneyim Ben


Hamile olmadan önce de bebek bakımı ile ilgili kitaplar okumayı severdim ama tabii hamile kaldıktan sonra daha bir ciddiyetle bir ciddiyetle bu tür kitaplar okumaya başladım.

Her daim çok severek takip ettiğim bir internet sitesi var.www.anneyiz.biz.Çok faydalı bilgiler içeriyor, sadece hamilelik ya da bebek bakımı ile ilgili değil, her konuda çok işime yarıyor.İşte bu siteyi hazırlayan ve tırnaklarıyla bugüne gelen Sevgili Pınar Reyhan'ın annelik deneyimlerini anlattığı Anneyim Ben adlı kitabını okudum son zamanlarda.

Oldukça kalın bir kitap, 503 sayfa.Ama hiç sıkılmadan okuyorsunuz çünkü bir sohbet havasında yazılmış.Kitapçılarda da bulabileceğiniz bu kitabı, isterseniz siteden de sipariş verip alabiliyorsunuz (ben siteden aldım, Pınar Hanım imzalayıp gönderdi).

Pınar Reyhan'ın iki oğlu bir de kızı var.Kitapta büyük oğluyla yaşadıklarını anlatıyor daha çok.Siz de anne oğulun maceralarını eğlenerek okuyor, aynı zamanda bir çok şey hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz.Ben çok severek okudum, bence tüm anneler ve anne adaylarının da beğenerek okuyacakları bir kitap.

2 yorum:

Ozge Sipahioğlu dedi ki...

canancım kıtaplarda degıs tokus yapalım bosuna para vermeyelimm ..
ne dersınnn

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Tamam canım,bana uyar kesinlikle:)