28 Ağustos 2015 Cuma

Agapi Yayınları'ndan iki kitap

Agapi Yayınları yepyeni bir yayınevi. Bakalım nasıl kitapları var?

İki tanesi elimde:Çıkmaz Sokak / Gülsüm Yüksel

" Çünkü sana geç kalmak istemiyorum.

İlk aşkım dediğim insandan duyacaktım bu cümleyi. Tabii doğru zamanda ve doğru yerde duyup duymadığım tartışılır. Her neyse, artık bunu dert etmiyorum zaten.

Ben Eslin. Söylemeyi en çok sevdiğim şekli ile; Eslin Yılmaz. Şu klasik, hayata 1-0 yenik başlayanlardanım. Ama sadece başlangıcı öyle. Sakar, kararsız, kimsesiz ve yalnızım. Daha doğrusu yalnızdım. Şimdi mi?

Şimdi her şey değişti. Bana geç kalmak istemeyen bir ilk aşkım, çıkmaz sokak olduğumu düşünen bir son aşkım var. Bana tamamlanmanın, bir bütün olmanın ne demek olduğunu öğreten arkadaşlarım, yani kocaman bir ailem. Uluç, hatta Hulusi var... Değişmeyen tek şey ise sakarlığım...


Söylediğim gibi şimdi her şey değişti.

Artık acılarımın kahkaha almış halini yaşıyorum."


Gecenin Sonu / Lauren Blakely

"Kendini benim kontrolüme bırak.

Dünyaları seks, aşk ve yalanlarla doluydu. Onu baştan çıkarıyordu. Aklını ve bedenini tamamıyla ele geçirmişti. Ruhu da sözcükleri kadar seksiydi. Clay Nicholas, Julia Bell'in isteyebileceği her şeye sahipti, ama aynı zamanda da sahip olamayacağı tek şeydi. Bir gece hayatına girmiş ve ona hiç bilmediği bir zevkin ve aşkın kapılarını açmıştı. Bedenini ve düşüncelerini ele geçirmişti. İşte bu da onu çok tehlikeli kılıyordu. Julia, onunla geçirdiği, aklını başından alan bir haftanın ardından  ondan apar topar kaçmıştı, ama şimdi Clay, ona sahip olmaya kararlı bir tavırla karşısında duruyordu.
Bedeli her ne olursa olsun...
Julia, ondan uyuşturucu etkisi yaratıyordu. Ateşli, unutulmaz ve asla tadına doyulmayan. Julia, onun için tam bir gizemdi ve Clay mücadele etmeden onun gitmesine izin vermek niyetinde değildi. Ama Julia'nın mutlu olabileceğine dair en ufak ihtimali dahi yerle bir etmekle tehdit eden karanlık sırları vardı. O aranan bir kadındı -riskli, tehlikeli- ama yine de aralarındaki çekim inkar edilemezdi. Aşkta daha önce hüsrana uğramış iki insanın tutkuları ve özlemleri, tehlikeyle buluştuğunda, yeniden güvenmeyi başarabilirler miydi?"
1 yorum:

Aslı Seymen dedi ki...

Çıkmaz Sokak kitabının kapağı ne acayip öyle.İlk baktığımda biraz korktum. :/ :)